Переможці обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з географії

29.01.2018

Підсумки обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. За перемогу змагались 105 учнів загальноосвітніх закладів області.

Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів Рівного – 8 призових місць, Варашу –  6, Володимирецького, Здолбунівського та Млинівського районів – по 5, Костопільського та Сарненського районів – по 4, Рокитнівського району – 3 призових місця.

Найбільше переможців підготували педагоги  Гнатюк В. В. – 4 переможці, Трохимчук Н. А. та Сокол Т. К. – по 3.

Переможці олімпіади:    
8-ий клас      
Міщеня Володимир Володимирович Сарненська гімназія 1 місце Шепель Тамара Степанівна
Шевченко Олександр Володимирович Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов 1 місце Клигіна Валентина Іванівна
Стельмах Дмитро Юрійович Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І – ІІІ ступенів № 6 2 місце Покотило Людмила Федорівна
Мордас Наталія Петрівна Володимирецький районний колегіум 2 місце Воробей Володимир Іванович
Крока Назарій Миколайович Жалинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Костопільського району 2 місце Крока Микола Миколайович
Денисовець Анастасія Василівна Боремельський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-колегіум” Демидівського району 2 місце Парадюк Віктор Олександрович
Музика Ольга Володимирівна Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 23 3 місце Матіяш Євгенія Анікіївна
Лановейчик Софія Андріївна Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 3 місце Гнатюк Вікторія Володимирівна
Зварич Дмитро Богданович Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 27 3 місце Дяченко Галина Миколаївна
Нересниця Олег Юрійович Моквинський навчально-виховний комплекс “Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня” Березнівського району 3 місце Пилипака Тетяна Володимирівна
Городний Петро Олександрович Ромейківський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – Дошкільний навчальний заклад” 3 місце Биков Михайло Романович
Оленик Дарина Олександрівна Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 3 місце Талах Світлана Григорівна
Сасюк Уляна Ігорівна Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради 3 місце Демидюк Лариса Анатоліївна
9-ий клас      
Марцинковський Ілля Володимирович Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” 1 місце Юсковець Тамара Василівна
Гальчин Дарина Миколаївна Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 1 місце Гнатюк Вікторія Володимирівна
Сечкар Уляна Сергіївна Рівненська гуманітарна гімназія 2 місце Сокол Тетяна Костянтинівна
Рибачик Анастасія Ярославівна Каноницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Володимирецького району 2 місце Рибачик Марина Павлівна
Українець Олександра Олександрівна Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 8 2 місце Челяда Олександра Теодозіївна
Дубич Богдан Андрійович Комунальний заклад “Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей”  Бугринської сільської ради Гощанського району

2 місце Рокунець Леонід Миколайович
Несіпбаєва Даміра Болатівна Вараська гімназія 3 місце Літвінчук Тетяна Олексіївна
Талах Владислав Юрійович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 3 місце Колодій Лариса Андріївна
Серган Микола Русланович Костопільський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія імені Т. Г. Шевченка” 3 місце Матвійчук Ольга Олексіївна
Берташ Наталія Вячеславівна Масевицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рокитнівського району 3 місце Трохимчук Наталія Андріївна
Головчук Сергій Петрович Довгалівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району 3 місце Йовзик Катерина Ананіївна
Фаберський Андрій Володимирович Смордвівська  загальноосвітня школа  І – ІІІ ступенів Млинівського району 3 місце Козлюк Світлана Ананіївна
Янелло Лариса Станіславівна Сарненська гімназія 3 місце Тітечко Світлана Євстафіївна
10-ий клас      
Грушевий Єгор Вікторович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 1 місце Чилій Валентина Григорівна
Гаврилюк Ярослав Сергійович Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов 1 місце Клигіна Валентина Іванівна
Поліщук Дар’я Олегівна Рівненська гуманітарна гімназія 2 місце Міхальова Галина Степанівна,

Сокол Тетяна Костянтинівна

Лящук Ольга Вікторівна Масевицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рокитнівського району 2 місце Трохимчук Наталія Андріївна
Ващук Олексій Володимирович Теслугівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Радивилівського району 2 місце Сова Дарія Антонівна
Жила Яна Олегівна Млинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради 2 місце Парфенюк Ольга Володимирівна
Лозійчук Наталія Петрівна Смордвівська загальноосвітня школа  І – ІІІ ступенів Млинівського району 2 місце Козлюк Світлана Ананіївна
Лавор Максим Андрійович Сарненська гімназія 3 місце Шепель Тамара Степанівна
Драка Іван Сергійович Білокриницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненського району 3 місце Яремчук Тетяна Ростиславівна
Костюкевич Карина Русланівна Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 3 місце Качараба Ольга Павлівна
Вознюк Оксана Петрівна Рокитнівський навчально-виховний комплекс “Школа І ступеня-гімназія” 3 місце Трохимчук Наталія Андріївна
Шнайдер Богдан Ігорович Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 3 місце Гнатюк Вікторія Володимирівна
Волчецький Руслан Васильович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 3 місце Чилій Валентина Григорівна
Касюдик Олександр Степанович Володимирецька загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів № 1

3 місце Бедик Лариса Сергіївна
11-ий клас      
Гнатюк Світлана Сергіївна Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 1 місце Гнатюк Вікторія Володимирівна
Сірук Вадим Юрійович Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 1 місце Дащук Марія Яківна
Шевчик Аліна Юріївна Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 18 2 місце Чернуха Віра Антонівна
Пуха Анастасія Вячеславівна Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 2 місце Талах Світлана Григорівна
Жук Микола Іванович Каноницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Володимирецького району 2 місце Рибачик Марина Павлівна
Крушельницький Валерій Тарасович Рівненська гуманітарна гімназія 2 місце Сокол Тетяна Костянтинівна
Тарасюк Дарина Ігорівна Млинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради 3 місце Горин Ірина Христофорівна
Дмитрук Олександр Русланович Здолбунівська гімназія 3 місце Чиж Роман Григорович
Юхимчук Ярослав Михайлович Білокриницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів  Рівненського району 3 місце Яремчук Тетяна Ростиславівна
Кухарчук Сергій Миколайович Костопільська загальноосвітня школа № 3

І – ІІІ ступенів

3 місце Ященко Тетяна Михайлівна
Максюк Матвій Тарасович Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” 3 місце Дащук Марія Яківна
Сечкар Григорій Сергійович Комунальний заклад «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» 3 місце Ягодка Валентина Володимирівна
Дзерун Олександра Андріївна Сарненський навчально-виховний комплекс “Школа – колегіум” імені Т. Г. Шевченка 3 місце Белеля Роза Василівна
Бойко Віталій Віталійович Бережківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Дубровицького району 3 місце Скумін Мирослава Матвіївна
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes