Переможці обласного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних істориків

29.03.2018

Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних істориків. За перемогу змагалося 16 команд із різних районів та міст Рівненщини.

Старшокласники вели боротьбу на дуже високому рівні.

У ході інтелектуальних поєдинків визначилися переможці.

І місце

Команда Рівненської  СпШ І – ІІІ ступенів № 15 у складі:

Скарженко Софія, учениця 10 класу,

Балакін Артур, учень 11 класу,

Черноус Дмитро, учень 10 класу,

Поліщук Ольга, учениця 10 класу,

Демчук Софія, учениця 10 класу

Команду підготувала Людмила Перцовська.

ІІ місце

Команда Здолбунівського району у складі:

Ромашко Олександр, учень 11 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 5,

Колос Євгеній, учень 11 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 5,

Шолудько Віктор, учень 10 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 5,

Свирида Галина, учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 5,

Войтович Марія, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 5.

Команду підготувала Алла Місікова.

Команда м. Вараш у складі:

Шевчик Михайло, учень 9 класу Вараської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3,

Лопусевич Володимир, учень 11 класу Вараської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3,

Поліщук Марина, учениця 11 класу Вараської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3,

Гапонова Марина, учениця 11 класу Вараської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3,

Пуха Анастасія, учениця 11 класу Вараської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3.

Команду підготувала Тамара Валюшко.

Команда КЗ «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» у складі:

Шендера Тетяна, учениця 11 класу,

Касаткін Максим, учень 11 класу,

Булейко Софія, учениця 11 класу,

Худа Віталій, учень 11 класу,

Шліхта Оксана, учениця 9 класу.

Команду підготували Галина Носальчук, Олена Кравчук та Тетяна Омельчак.

ІІІ місце

Команда Сарненського району у складі:

Царук Богдана, учениця 10 класу Сарненської гімназії,

Яцків Катерина, учениця 10 класу Сарненського НВК «Школа-колегіум»,

Власюк Дарина, учениця 11 класу Сарненського районного ліцею «Лідер»,

Сосюк Ольга, учениця 9 класу Люхчанської ЗОШ І – ІІІ ступенів,

Шевчук Андрій, учень 10 класу Немовицької ЗОШ І – ІІІ ступенів.

Команду підготували педагоги Сарненщини: Марія Капранчук, Світлана Тарасова, Ольга Басова, Наталія Заєць та Мирослава Кузьмич.

 

Команда Костопільської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3 у складі учнів 11 класу:

Кухарчук Сергій,

Кручок Софія,

Тимощук Катерина,

Кожарко Христина,

Єремєєва Софія.

Команду підготувала Тетяна Антонюк.

 

Команда Рівненської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 27 у складі учнів 10 класу:

Мосніцька Неля,

Нечипорук Анна,

Одарич Анастасія,

Сидорова Анна,

Якобчук Богдана.

Команду підготував Михайло Шевчук.

 

Команда Рівненського економіко-правового ліцею у складі:

Свиридюк Дарина, учениця 9 класу,

Дацюк Анастасія, учениця 10 класу,

Марчук Дарина, учениця 10 класу,

Савчук Вікторія, учениця 10 класу,

Стельмах Назар, учень 11 класу.

Команду підготував Олександр Конончук.

 

 

 

 

 

Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes