Переможці обласного етапу олімпіади з французької мови

16.02.2018

Підбили підсумки ІІІ обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови. За перемогу змагались 19 учнів закладів освіти Демидівського, Костопільського, Млинівського, Рокитнівського, Гощанського районів та міста Рівне.

Переможці олімпіади:
9-ий клас
Стасюк Ілля Олександрович Рівненська українська гімназія 1 місце Жук Лілія Романівна
Кірноз Костянтин Андрійович Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа

І ступеня-гімназія імені Т. Г. Шевченка»

2 місце Лукомська Валентина Вікторівна
Рева Катерина Ігорівна Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15 3 місце Ковальчук Марта Миколаївна
Панасюк Дарина Валентинівна Демидівський ліцей Демидівської селищної ради 3 місце Пащук Олександра Володимирівна
Швець Юлія Дмитрівна Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І – ІІІ ступенів № 6 3 місце Стасюк Оксана Петрівна
10-ий клас
Безчинська Маргарита Володимирівна Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 13 1 місце Селінова Євгенія Миколаївна
Якимець Дмитро Володимирович Рівненська гімназія “Гармонія” 2 місце Полуян Оксана Миколаївна
Кучер Соломія Ігорівна Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради 3 місце Варійчук Оксана Михайлівна
Регеза Владислав Юрійович Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа

І ступеня-гімназія імені Т. Г. Шевченка»

3 місце Стригун Жанна Валентинівна
11-ий клас
Луцик Карина Володимирівна Рівненська гімназія “Гармонія” 1 місце Кривошеєва Тетяна Володимирівна
Онищук Тетяна Ігорівна Рівненська гімназія “Гармонія” 2 місце Кривошеєва Тетяна Володимирівна
Кулакова Ольга Русланівна Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 13 2 місце Овчар Олена Олександрівна
Навроцька Ангеліна Андріївна Млинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради 3 місце Хвас Ніна Володимирівна
Позняковська Єлизавета Олександрівна Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа

І ступеня-гімназія імені Т. Г. Шевченка»

3 місце Стригун Жанна Валентинівна
Шевчук Яна Василівна Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради 3 місце Мазуркевич Галина Миколаївна
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes