Мовно-літературний конкурс ім. Т. Г. Шевченка (Список переможців)

05.12.2017

У Рівненській загальноосвітній школі № 13 відбувся ІІІ обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка. За перемогу змагались понад 180 учасників. Серед них – 146 учнів загальноосвітніх навчальних закладів, 14 учнів професійно-технічних закладів та 20 студентів.
Найкращі результати показали учні  Здолбунівського району – 6 призових місць, Рівного та Рівненського району – по 5 призових місць, Дубровицького, Володимирецького, Гощанського, Млинівського,  Радивилівського та Рокитнівського районів – по 3 призових місця.

 

Переможці олімпіади:
5-ий клас
Боковець Юлія Петрівна Берестівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубровицького району 1 місце Серко Ганна Володимирівна
Козіброда Єлизавета Василівна Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей» імені П.Г.Стрижака Радивилівської міської ради Радивилівського району Рівненської області 2 місце Бречко Ірина Сергіївна
Блищик Дарія Валеріївна Великоомелянський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Рівненського району 2 місце Сівицька Галина Данилівна
Круліковський Максим Борисович Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 27 3 місце Шпичак Лариса Степанівна, Сметаніна Світлана Василівна
Межевич Валерія Сергіївна Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 3 місце Маринич Лілія Миколаївна
Джуренко Софія Сергіївна Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І-ІІІ ступенів № 6 3 місце Ляшук Ольга Миколаївна
Шилова Юліана Андріївна Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 3 місце Горбачук Світлана Антонівна, Ковальчук Наталія Сергіївна
6-ий клас
Лізак Даніїл Станіславович Хорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Острозького району 1 місце Горлова Лариса Василівна
Бойко Юлія Олександрівна Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 2 місце Лінник Ольга Олексіївна
Редько Валерія Валеріївна Березівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Рокитнівського району 2 місце Маринич Юлія Анатоліївна
Гришутіна Вікторія Олександрівна Мізоцький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» Здолбунівського району 3 місце Кремінська Тамара Андріївна
Бренчук Дар’я Юріївна Квасилівський навчавчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненського району 3 місце Єрчик Олена Володимирівна
Клок Влада Сергіївна Сарненська гімназія 3 місце Білотіл Галина Михайлівна
Ткач Катерина Олегівна Березнівська гімназія імені Миколи Буховича 3 місце Боровець Наталія Володимирівна
7-ий клас
Андрієш Валерія Валеріївна Мізоцький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» Здолбунівського району 1 місце Поліщук Наталія Василівна
Костеюк Ганна Віталіївна Плосківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Острозького району 2 місце Тищук Ярослава Петрівна
Примак Анатолій Васильович Масевицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рокитнівського району 2 місце Горіна Іванна Олегівна
Лисюк Марія Вікторівна Великомежиріцький навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня-гімназія» Корецького району 3 місце Боровець Тетяна Ананіївна
Бровчук Єлизавета Сергіївна Гощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гощанської районної ради Гощанського району 3 місце Помянська Тамара Миколаївна
Йонко Марія Ігорівна Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 3 місце Горбачук Світлана Антонівна
Денисюк Роман Олександрович Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 15 3 місце Мансурова Галина Степанівна, Куксова Галина Миколаївна
8-ий клас
Басич Валерія Олегівна Опорний загальноосвітній навчальний заклад «Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3» 1 місце Любиш Марія Василівна
Сасюк Уляна Ігорівна Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради Млинівського району 2 місце Сінчук Оксана Сергіївна
Криштопець Юлія Сергіївна Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 2 місце Вертелецька Лідія Василівна
Лозова Галина Вікторівна Комунальний заклад «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» Рівненської обласної ради 3 місце Нагорна Аліна Віталіївна
Кропивницька Валерія Василівна Володимирецький районний колегіум 3 місце Войтович Наталія Мефодіївна
Байрамова Тетяна Бабірівна Комунальний заклад «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – агротехнічний ліцей» Бугринської сільської ради Гощанського району 3 місце Канюка Алла Іванівна
Свиридюк Юлія Менторівна Квасилівський навчавчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненського району 3 місце Солонінко Галина Миколаївна
 

 

 

9-ий клас

Ничипорук Софія Миколаївна Лозківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Володимирецького району 1 місце Білічук Антоніна Тихонівна
Командік Анастасія Олександрівна Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» 2 місце Юрашкевич Ірина Михайлівна
Ковбасюк Катерина Андріївна Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 13 2 місце Томашевська Оксана Андріївна
Опанасик Марія Сергіївна Комунальний заклад «Висоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Висоцької сільської ради Дубровицького району 3 місце Махно Марія Федорівна
Сова Юлія Миколаївна Крупецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області 3 місце Рудишина Ельвіра Володимирівна
Киричук Богдана Сергіївна Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 3 місце Ющак Емілія Ростиславівна
Хіц Ольга Олександрівна Рачинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенської районної ради 3 місце Ткачук Галина Дмитрівна
10-ий клас
Нейматова-Жевченко Карина Емінівна Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 8 1 місце Черуха Ірина Володимирівна
Бабік Софія Петрівна Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецького району 2 місце Шух Наталія Миколаївна
Карачун Ірина Вікторівна Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради Млинівського району 2 місце Король Любов Павлівна
Гажур Діана Олександрівна Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія» Радивилівської міської ради Радивилівського району Рівненської області 3 місце Ксьондзик Раїса Кирилівна
Вершицька Анастасія Миколаївна Спасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Здолбунівського району 3 місце Овдіюк Лариса Федорівна
Самчук Інна Петрівна Гощанська районна гімназія 3 місце Самчук Ірина Титівна
Осипенко Тетяна Валентинівна Шубківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненського району 3 місце Фомич Катерина Петрівна
11-ий клас
Голуб Ірина Олександрівна Мізоцький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» Здолбунівського району 1 місце Поліщук Наталія Василівна
Муляр Анна Анатоліївна Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 23 2 місце Котенко Ірина Петрівна
Скибан Сніжана Русланівна Любиковицька загальноосвітня школа I-III ступенів Сарненського району 2 місце Мацкевич Світлана Василівна
Семенюк Валентина Сергіївна Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради Млинівського району 3 місце Сінчук Оксана Сергіївна
Борисюк Любов Юріївна Шубківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненського району 3 місце Фомич Катерина Петрівна
Дудніченко Софія Юріївна Вовковиївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Демидівського району 3 місце Закотюк Наталія Іванівна
Годунко Марія Федорівна Колківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубровицького району 3 місце Андрієвська Тетяна Михайлівна
ПТНЗ
Федчук Алла Володимирівна Клеванський професійний ліцей 1 місце Кондратюк Тамара Василівна
Левченко Дмитро Віталійович Вище професійне училище № 1 м. Рівне 2 місце Юдіна Раїса Василівна
Макуха Анна Анатоліївна Вище професійне училище № 29 смт Володимирець 2 місце Диханова Лідія Вікторівна
Гречко Наталія Миколаївна Державний професійно-технічний навчальний заклад «Дубровицький професійний ліцей» 3 місце Криворучко Антоніна Петрівна
Бондарчук Анна Ігорівна Державний професійно-технічний навчальний заклад «Острозьке вище професійне училище» 3 місце Коженевська Людмила Мирославівна
Вищі навчальні заклади І-ІІ р.а.
Степанюк Богдана Олексіївна Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж 1 місце Береза Юлія Миколаївна
Головчук Юлія Дмитрівна Технічний коледж НУВГП 2 місце Куришко Надія Микитівна
Присяжнюк Ольга Іванівна Вищий комунальний навчальний заклад «Дубенський медичний коледж» 3 місце Власюк Алла Іванівна
Філюк Юлія Олегівна Рівненське музичне училище Рівненського державного гуманітарного університету 3 місце Шеруда Неля Петрівна
Педколеджі
Гурин Надія Миколаївна Дубенський коледж Рівненського державного гуманітарного університету 1 місце Сардига Ольга Володимирівна
Карпович Анастасія Анатоліївна Сарненський педагогічний коледж Рівненського державного гуманітарного університету 2 місце Жакун Людмила Адамівна
Вищі навчальні заклади ІІІ-ІV р.а., гум.
Селезень Вікторія Петрівна Національний університет «Острозька академія» 1 місце Хом’як Іван Миколайович
Мельничук Наталія Володимирівна Приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» 2 місце Мединська Наталія Миколаївна
Демчук Вікторія Анатоліївна Рівненський державний гуманітарний університет 3 місце Кирильчук Олександр Миколайович
Вищі навчальні заклади ІІІ-ІV р.а., тех.
Приступа Вікторія Станіславівна Національний університет «Острозька академія» 1 місце Мініч Лариса Степанівна
Наулік Ангеліна Анатоліївна Національний університет водного господарства та природокористування 2 місце Шийка Світлана Володимирівна
Притула Христина Дмитрівна Рівненський державний гуманітарний університет 3 місце Мушировська Наталія Володимирівна

По 2 переможці підготували педагоги Фомич Катерина Петрівна, Сінчук Оксана Сергіївна, Поліщук Наталія Василівна та Горбачук Світлана Антонівна.

Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes