Конкурс дитячого малюнка «Україна без корупції» (переможці)

05.12.2017

До Всеукраїнського тижня права було проведено обласний конкурс дитячого малюнка «Україна без корупції». Участь взяли понад 160 учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Рівненщини. Найкращі роботи виставлятимуть у рівненських школах та використовуватимуть на тематичних уроках, виховних годинах.

У підсумку, визначено переможців

у віковій категорії 6-10 років :

І місце – Кондратенко Аріна, учениця Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24;

ІІ місце – Гловацька Поліна, учениця Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24;

ІІ місце – Мельник Юлія, учениця Нивецького навчально-виховного комплексу Дубровицької районної ради;

ІІІ місце – Осипенко Максим, вихованець Будинку дитячої та юнацької творчості м. Вараш

ІІІ місце – Гончар Поліна, вихованка КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» смт Рокитне;

ІІІ місце – Поліщук Вікторія, вихованка КЗ «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» м.Березне.

у  віковій категорії 11-14 років:

І місце – Салюк Вікторія, вихованка Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва;

І місце – Пуха Владислав, учень навчально-виховного комплексу «Краївська ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ (ясла-садок)»;

ІІ місце – Калюта Каріна, вихованка КПНЗ «Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва»;

ІІ місце – Мельник Катерина, учениця Квасилівського навчально-виховного комплексу «школа-ліцей»;

ІІІ місце – Смірнова Дарина, вихованка Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради;

ІІІ місце – Калюта Софія, вихованка КПНЗ «Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва»;

ІІІ місце – Бруяка Юлія,учениця Заслуцького навчально-виховного комплексу Дубровицької районної ради.

у віковій категорії 15-18 років:

І місце – Касперська Анастасія, учениця Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 23;

ІІ місце – Лахтюк Вікторія, учениця Млинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1;

ІІ місце – Продоус Юлія, учениця Плосківсської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Острозької районної ради;

ІІІ місце – Хондока Марія, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості м. Вараш

ІІІ місце – Радзівіл Валерія, учениця Острожецького навчально-виховного комплексу Млинівської районної ради;

ІІІ місце – Козлова Ксенія, учениця Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – ліцею Сарненської районної ради.

Переможці будуть нагороджені дипломами обласного управління освіти.

 

Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes