Допомога ЄС для професійної освіти в Україні

21.11.2017

17 листопада у Міністерстві освіти і науки України відбулася нарада з  розповсюдження інформації щодо формулювання допомоги ЄС у реформуванні системи професійної (професійно-технічної) освіти в Україні. Мета заходу – створення міцної бази для ефективного впровадження  реформ у секторі професійної освіти та ефективної зовнішньої допомоги (зокрема з боку ЄС) щодо розвитку системи професійної освіти, яка відповідатиме потребам мінливого ринку праці. Серед учасників – Петро Коржевський – заступник начальника управління, начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Під час наради було визначено конкретні цілі:

  • покращення ефективності реформування професійної освіти в Україні шляхом впровадження відповідної та надійної галузевої стратегії та створення законодавчо врегульованої системи координації сектору на національному та регіональному рівнях.
  • оптимізація мережі закладів професійної освіти та створення ефективних систем управління та фінансування, що відповідатимуть потребам регіонального розвитку та концепції нової Української школи.
  • покращення якості та підвищення привабливості професійної освіти, а також покращення її відповідальності потребам ринку праці.

Варто зазначити, що Рівненська область увійшла до переліку  регіонів щодо впровадження реформування системи професійної освіти та підготовки робітничих кадрів України.

 

Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes