Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків

20.06.2018

14-16 червня 2018р. у Луцьку відбувся юнацький чемпіонат України з легкої атлетики (2001 р.н. і молодші). Для цієї вікової групи це був останній національний старт, за підсумками якого сформувався остаточний перелік кандидатів на участь в юнацькому чемпіонаті Європи (5-8 липня, Дьйор, Угорщина).

Успішно виступили на цих змаганнях вихованці Костопільського ліцею-інтернату, які вибороли 3 путівки на Чемпіонат Європи.

Так Катерина Дмитренко (тренери Янчук С.І, Кожарко С.М.)  у стрибках у довжину показала результат 5м91см, що є новим вищим досягненням Рівненської області серед дівчат. Також крім срібної нагороди, яку вона виборола, Катерина виконала норматив кандидата у майстри спорту України.

У другий день у вечірній сесії у фінальному старті на 400м  серед дівчат  Жульжик Світлана (тренери- Фінчук Т.Л., Мурза А.О.) посіла друге місце з результатом 56.01, а у третій день змагань Світлана спромоглась посісти перше місце на дистанції 800 метрів з результатом 2.13.38.

Боровець Яна(тренери Боровець Ф.І та Петро та Валерій Дітлашки) на дистанціях 1500 метрів стала першою та у третій день стала другою на дистанції 3000 метрів з результатом 10.30.81.

У підсумку змагань  команда Рівненської області посіла 8 загальнокомандне місце серед 25 регіонів.