Управління Освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації
Освiта РiвненщиниРукоділля, Бісер, Заготовки

Відбулася міська науково-практична конференція освітян

У Рівному провели міжпредметну науково-практичну конференцію. Серед учасників - вчителі, викладачі, методисти, управлінці. Визначали роль учителя в умовах нового освітнього простору. 

Під час конференції розглядали питання нових методик, інноваційних впроваджень, модель успішного фахівця тощо. Начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА поділився освітнім досвідом Франції - здобутками та пріоритетами, надбаннями та недоліками. Поїздка стала можливою завдяки програмі «Нові підходи до реформування системи адміністрування середньої школи в Україні», що є проектом міжнародної технічної допомоги «Навчальні програми професійного зростання» Агенства США з міжнародного розвитку USAID. «Українська освіта йде у ногу з часом. У проекті нового Закону України «Про освіту» є багато викликів та ризиків для нашого суспільства. Але у Європі такі інновації працюють. Мало того, допомагають не тільки учневі, а й вчителю», -  зазначив Григорій Таргонський.

За підсумками роботи конференції її учасники відзначили, що порушені питання більш як актуальні. Адже країна йде у європейське суспільство і наші освітні вимоги дещо різняться. Саме тому і ділились досвідом рівненські управлінці, показуючи наочно окремі впровадження. Учасники конференції чітко зрозуміли, що без «нового» вчителя не буде «нової» школи.

 

Відбулася міська науково-практична конференція освітян

Відбулася міська науково-практична конференція освітян

 

©2005-11 Управління освіти і науки Рівненської облдержадмініністрації.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації з сайту, гіперпосилання на сайт «Управління освіти і науки Рівненської облдержадмініністрації» – www.rvosvita.org.ua – є обов'язковим.