Управління Освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації
Освiта РiвненщиниРукоділля, Бісер, Заготовки

На засіданні освітянської колегії підписано Угоду із Профспілками

28 грудня 2016 року відбулося засідання колегії управління освіти і науки облдержадміністрації та Рівненської обласної Профспілки працівників освіти і науки України.

У засіданні взяли участь заступник голови РОДА Світлана Богатирчук-Кривко начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Григорій Таргонський, члени колегії, начальники відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міст обласного значення, голови об’єднаних територіальних громад області та представники Профспілки області.

Серед питань у порядку денному: реалізація програм спрямованих на виховання школярів, охоплення їх позашкільною освітою, дотримання законодавства України про освіту, рівень виконання повноважень в окремих районах.

«Гарна злагоджена робота дає позитивний результат. Спільне партнерство показало, що командна робота, розуміння необхідності реформ вирішують усі питання, навіть неможливі», - зауважила Світлана Богатирчук-Кривко.

Окремо обговорили стан виконання Угоди між управлінням освіти і науки РОДА та Профспілковою радою області. Оскільки, усі домовленості та пункти були виконані і двостороння робота визнана як задовільна, то члени колегії прийняли рішення продовжити співпрацю, підписавши нову Угоду на 2017-2020 рік, виокремлюючи нові напрямки діяльності.

 Рішення колегії управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації - завантажити - 674.pdf [237.39 Kb] (завантажень: 141)


На засіданні освітянської колегії підписано Угоду із Профспілками

На засіданні освітянської колегії підписано Угоду із Профспілками

На засіданні освітянської колегії підписано Угоду із Профспілками


 

©2005-11 Управління освіти і науки Рівненської облдержадмініністрації.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації з сайту, гіперпосилання на сайт «Управління освіти і науки Рівненської облдержадмініністрації» – www.rvosvita.org.ua – є обов'язковим.