Переможці турніру юних винахідників і раціоналізаторів.

23.10.2017

У Рівненському навчально-виховному комплексі № 2 «Школа-ліцей» Рівненським ОІППО спільно з комунальним закладом «Рівненська Мала академія наук учнівської молоді» проведено обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних винахідників і раціоналізаторів (предмет фізика). У турнірі взяли участь 8 команд: Сарненського, Костопільського та Рокитнівського районів, міста Дубна, Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар», Рівненського обласного ліцею, Рівненської Малої академії наук учнівської молоді та Рівненського міського центру творчості учнівської молоді.

У ході визначилися переможці:

ІІІ місце

Команда міста Дубна у складі:

Перевозчиков Василь, вихованець станції юних техніків м. Дубна,

Гладковський Микоала,  вихованець станції юних техніків м. Дубна,

Касаткін Богдан, вихованець станції юних техніків м. Дубна.

Команду підготував Павлик Ярослав Романович, керівник гуртків станції юних техніків м. Дубна.

 

 

Команда Рівненської Малої академії наук учнівської молоді у складі:

Свистун Максим, учень 10 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей», вихованець РМАНУМ,

Ковба Володимир, учень 10 класу Рівненського навчально-виховного комплексу № 12, вихованець РМАНУМ,

Ніколайчук Роман, учень 10 класу Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 5, вихованець РМАНУМ.

Команду підготував Боровий Ярослав Анатолійович, керівник гуртків РМАНУМ.

 

ІІ місце

Команда Сарненського району у складі:

Гришкевич Максим, учень 10 класу Сарненської гімназії,

Добринський Богдан, учень 11 класу Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум»,

Кулініч Сергій, учень 10 класу Сарненської гімназії,

Лавор Максим, учень 10 класу Сарненської гімназії,

Сказько Богдан, учень 11 класу Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум».

Команду підготували Галушко Олександр Вікторович та Крива Оксана Леонтіївна, вчителі Сарненського району.

 

Команда Рівненського міського центру творчості учнівської молоді у складі:

Орлов Денис, учень 10 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар», вихованець Рівненського міського центру творчості учнівської молоді,

Пюро Олександр, учень 10 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар», вихованець Рівненського міського центру творчості учнівської молоді,

Бецан Григорій, учень 10 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар», вихованець Рівненського міського центру творчості учнівської молоді,

Мазуркевич Богдан, учень 10 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар», вихованець Рівненського міського центру творчості учнівської молоді,

Команду підготували Винокур Наталія Євгеніївна, керівник гуртків Рівненського міського центру творчості учнівської молоді та Шарабура Анатолій Остапович, вчитель Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар».

 

І місце

Команда комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» у складі:

Бучинська Марія, учениця 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»,

Беседюк Анатолій, учень 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»,

Паднюк Євгеній, учень 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»,

Паламарчук Наталія, учениця 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей»,

Романюк Олександр, учень 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей».

Команду підготувала Рибалко Олена Славянівна, вчитель фізики Рівненського обласного ліцею.

 

Команда Костопільського району у складі:

Безнюк Діана, учениця 11 класу, вихованка Костопільського центру технічної творчості та комп’ютерних технологій,

Кокотайло Максим, учень 11 класу, вихованець Костопільського центру технічної творчості та комп’ютерних технологій,

Ярмольчук Марія, учениця 7 класу, вихованка Костопільського центру технічної творчості та комп’ютерних технологій,

Красовський Богдан, учень 5 класу, вихованець Костопільського центру технічної творчості та комп’ютерних технологій.

Команду підготував Герасимчук Юрій Петрович, керівник гуртків Костопільського центру технічної творчості та комп’ютерних технологій.

 

Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes