Анонси подій

Детальна інформація:

 • Пн
  12
  Лют
  2018
  Сб
  17
  Лют
  2018

  Впровадження варіативного модуля «Чирлідинг»

  З метою розвитку освіти в Україні, формування у вчителів ключових компетентностей і застосування сучасних методик у навчальній та виховній діяльності, а також залучення до здорового способу життя учнів шляхом впровадження у процес фізичного виховання варіативного модулю «Чирлідинг» та якісної підготовки до проведення Всеукраїнського фестивалю шкільних груп підтримки, відповідно до Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на 2017 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.01.2017 №69, запроваджується цикл навчально-практичних семінарів для вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів.

  Організаторами навчально-практичних семінарів є Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та Громадська організація «Федерація чирлідингу та чирспорту України».

  Участь у даних семінарах надасть загальноосвітнім навчальним закладам:

  • необхідні знання та інструменти для активізації роботи з фізичного виховання учнів, через запровадження нових форм навчальної, виховної, методичної, спортивно-масової, оздоровчої роботи з учнями;
  • підвищить мотивацію учнів до занять з фізичної культури;
  • сприятиме запровадженню нових форм патріотичного та лідерського виховання засобами фізичної культури;
  • створить умови для прояву творчої ініціативи учнів через їх залучення до активної самодіяльної спортивної діяльності;
  • дозволить створити в класах та школі самодіяльні спортивні колективи, підвищити рівень та змістовність шкільних спортивно-масових заходів;
  • позитивно вплине на імідж школи за рахунок участі учнівських колективів у районних, міських, обласних та всеукраїнських заходах.

  Термін реалізації заходів - 2017/2018 навчальний рік. Участь у навчально-практичних семінарах за бажанням вчителів фізичної культури та є безкоштовною.

  Основними напрямками впровадження чирлідингу у загальноосвітні навчальні заклади є:

  • розробка навчально-методичного посібника, програми практичних семінарів та навчальної програми курсів підвищення кваліфікації з впровадження варіативного модулю «Чирлідинг»;
  • проведення обласних та районних практичних семінарів, згідно графіку (додаток) та систематичного безкоштовного навчання в он-лайн форматі з використанням ресурсу сайту ФЧЧУ: https://cheerleading.org.ua/navchanya.html;
  • розвиток в кожному регіоні мережі експертів з питань впровадження чирлідингу до процесу фізичного виховання школярів;
  • напрацювання кращих практик щодо впровадження чирлідингу в закладах освіти;
  • проведення шкільних, районних, міських, обласних фестивалів груп підтримки, як етапів Всеукраїнського фестивалю шкільних груп підтримки.

  Терміни проведення навчально-практичних семінарів є орієнтовними та можуть бути змінені на звернення місцевих органів управління.

  Просимо по можливості проінформувати загальноосвітні навчальні заклади.

  За додатковою інформацією, а також для організації семінарів в областях та участі у семінарах, звертатися за телефонами: (067)756-65-52 Боляк Андрій Анатолійович, (067) 914-78-60 Боляк Наталія Леонідівна чи на e-mail: ufcc.ua@gmail.com.

Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes