Анонси подій

Детальна інформація:

 • Чт
  22
  Чер
  2017
  Пт
  23
  Чер
  2017

  Про проведення ХІ обласного збору лідерів учнівського самоврядування

  22 - 23 червня 2017 року  на базі Дубровицького Центру позашкільної освіти (м. Дубровиця, вул. 1000-ліття Дубровиці, 3)  відбудеться ХІ обласний  збір  лідерів учнівського самоврядування.

  До участі у Зборі запрошено учнів 8 - 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців шкіл-інтернатів Рівненської області, які у відповідному навчальному році  брали активну участь у роботі районних (міських) осередків учнівського самоврядування, осередків учнівського самоврядування об’єднаних територіальних громад.

  Під час  літнього збору  заплановано  провести  наступні заходи: звіт президії обласної ради про  роботу за навчальний рік та вибори голови обласної ради; тренінги для лідерів: “Мистецтво  публічного виступу”, “Безпечний інтернет  та соціальні мережі”, “Лідерство і тімбілдінг”; виставку світлин “Свята і будні учнівського самоврядування Дубровиччини”, флеш-моб “З Україною в серці”, екскурсію до Дубровицького костелу та ретро-вечірку в стилі 80-х, 90-х років. Урочисте відкриття заходу о 12 год. 22 червня.

Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes