Управління Освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації
Освiта РiвненщиниРукоділля, Бісер, Заготовки

Почалась реєстрація на пробне ЗНО-2017

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є одним із етапів підготовки й адаптації до процедури основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання,  реальною можливістю перевірити свої знання.

Учасниками пробного ЗНО можуть бути учні 10-11 класів, випускники минулих років, які виявили бажання ознайомитись з процедурою та випробувати свої сили напередодні складання основних іспитів.

 

Алгоритм реєстрації простий: 

1. Із 10 по 31 січня 2017 року зайти на сайт ЛРЦОЯО www.lvtest.org.ua на сторінку «Пробне ЗНО-2017». 

2. Заповнити реєстраційну форму. 

3. Отримати логін та код доступу до інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника ПЗНО». 

4. Зайти в «Особистий кабінет учасника ПЗНО» та роздрукувати квитанцію про оплату. 

5. Здійснити оплату протягом 5-ти робочих днів та перевірити в особистому кабінеті учасника статус заяви (статус «Оплачена» є підтвердженням факту реєстрації). 

6. Після 15 березня 2017 року зайти в «Особистий кабінет учасника ПЗНО» і роздрукувати ЗАПРОШЕННЯ-ПЕРЕПУСТКУ, де буде вказано місце та час проведення пробного ЗНО. 

Вартість одного тестування становить 129 грн. 

Бонус-подарунок очікує на учасників, які першими зареєструються та здійснять проплату за участь у пробному ЗНО: перевірка відкритої частини сертифікаційної роботи з української мови і літератури для перших 100 зареєстрованих, для 200 – з англійської мови, для 300 – з математики.

Безоплатно беруть участь в одному із тестувань діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

 

Терміни проведення пробного ЗНО:

Субота, 01 квітня 2017 року – українська мова та література 

Субота, 08 квітня 2017 року – історія України, математика, іноземні мови, географія, фізика, хімія, біологія, російська мова.

©2005-11 Управління освіти і науки Рівненської облдержадмініністрації.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації з сайту, гіперпосилання на сайт «Управління освіти і науки Рівненської облдержадмініністрації» – www.rvosvita.org.ua – є обов'язковим.